Ortahisar, Trabzon (539) 311 74 21 Pazartesi - Cumartesi 09:00 - 21:00

E - TİCARET

Home > Hizmetlerimiz > Logo Tasarım

Sizlere sunduğumuz ticaret paketlerimiz ile her bütçeye uygun ve sizin ihtiyaçlarınıza göre bir paket seçip bu paketten özel indirimler ile yararlanabilirsiniz. 61 Yazılım olarak daima sınırsız hizmet sunmak bizim prensiplerimiz arasında yer almaktadır, bu yüzden sizlere sadece E-ticaret sistemi yapmıyoruz aynı zamanda sizlere e-ticaret paketlerimizin yanında sınırsız web hosting hizmeti de sağlıyoruz. Bu web hosting hizmetimiz sayesinde, sınırsız database alanı, sınırsız web alanı, sınırsız yıllık trafik ve sınırsız ürün sayısı ekleyebileceksiniz. Deneyimli ve dinamik kadromuz ile sizlere özel tasarımlar ve mobil uygulamalar hazırlayıp web sitenizi daha verimli hale getirebilmek için çalışmalar yapmaktayız. E-ticaret sistemlerinde sizlere özel olarak geliştirdiğimiz Ticket Destek sayesinde müşterilerinize daha hızlı bir şekilde geri dönüş sağlayabilirsiniz ve popülerliğinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Sizlere özel 61 Yazılım olarak  geliştirdiğimiz ve hala geliştirmekte olduğumuz E-ticaret panelimiz bulunmaktadır. Bu panel sayesinde indirim kuponuna göre sipariş raporu, Ürün etiketine göre sipariş raporu, Üyelikli yapılan alışverişler için sipariş raporu, Puan kullanımı ile yapılan siparişler raporu ve daha fazla bunlara benzer raporları kontrol ederek işlerinizi daha pratik ve hızlı hale getirebileceksiniz. E-ticaret web sitelerinde SEO çok önemli bir noktadır. Bu noktada SEO çalışmaları yaparak rakiplerinizden önde olabilirsiniz. Sizlere SEO çalışması yaptığımızda google’de en üst sıralara çıkarak müşterilerinizin size ulaşmasını daha kolay hale getirebilirsiniz ve müşteri potansiyelinizi daha çok arttırabilirsiniz.
Bizler, yani 61 Yazılım ekibi,  web sitenize iç SEO çalışması yaptığımızda ; Otomatik Google Site Map, Markalar için Meta Tag, Url Tanımı, Kategori için Meta Tag gibi çalışmalar yaparak web sitenizin anahtar kelimelerini daha güçlü hale getirerek müşterilerinizin sizi daha kolay bir şekilde bulmasını sağlıyoruz. Web sitenizde dış SEO çalışmaları yaptığımızda ; Google Analytics Entegrasyonu,URL tanımı, İçerikler için Meta Tag, Url tanımı, Ürünler için Meta Tag, Url tanımı gibi çalışmalar yaparak web sitenizin daha çok backlink almasını sağlıyoruz. Böylelikle hem de SEO çalışmaları ile web siteniz dış platformlarda da kendini göstererek müşteri potansiyelinizi daha hızlı bir şekilde artırmanızı sağlıyoruz.
 

539 311 74 21 Bizim ile iletişime geçin

İletişim

Hızlı Erişim

Anasayfa

Referanslarımız

İletişim


Web Tasarım

Wordpress

Logo Tasarım

Hakkımızda

61 Yazılım olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak, müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmak bizim başlıca görevlerimizdendir. 61 Yazılım ile çalışmayı seçen müşterilerin hiçbiri olumsuz yönde tepki göstermemiştir. Müşterilerimiz ile bu bağlılığımızın temelinde iş disiplini ve işimize olan güvene dayalı bir iş organizasyonu vardır.

© 2016-2018 Tüm Hakları Saklıdır. İletişim : 5393117421