Ortahisar, Trabzon (539) 311 74 21 Pazartesi - Cumartesi 09:00 - 21:00

LOGO TASARIM

Home > Hizmetlerimiz > Logo Tasarım


Markanızın kültürüne uygun profesyonel logo tasarımlarınızı, benzersiz marka kimlikleri yaratmak adına stratejik bir yaklaşım izliyoruz. Firmamız, benzersiz değer önerilerini ve açıkça belirtmek için müşterileriyle birlikte çalışır. Firmanızın en başından itibaren hikayesini dinliyor ona göre çözümler üretiyoruz. Ekibimiz, müşterilerinizle etkileşime girecek ve yankılanan güçlü ve stratejik marka çözümleri sağlayan logo tasarımı, baskı, yazı ve geliştirmeleri sağlar. Projeniz ve firmanız için doğru takımı bir araya getirerek, illüstratörler, grafik tasarımcılar, reklam yazarları ile sizin isteklerinizi birleştiriyor, gerektiği gibi çizim yapıyoruz.

Neden Bizimle Çalışmalısınız?

Yaratıcı bir logo tasarımı markanızı yükseltebilir ve şirketinizi anlamlı bir şekilde temsil edebilir.

  1. Nasıl bir tasarım istiyorsunuz?

İşletmeniz hakkında bize bilgi veren basit bir tasarım özetini doldurursunuz ve logo tasarım ekibimiz anında çalışmaya başlar.

  1. Size özel müşteri temsilcisi ve tasarımcı

Tasarım ekibimiz, markanıza yönelik beklentilerinizi, hayallerinizi, özlemlerinizi göz önünde bulundurarak işletmeniz ve sektörünüz hakkında bilgi sahibi olur.

  1. Beklemek için sadece üç gün

Logo tasarımınız için sizden üç gün rica ediyoruz. 3 gün sonra, 5 farklı logo fikrini önünüze koyuyoruz.  Bu fikirlerin firmanız için harika ve eşsiz deneyimler olması için elimizden geleni yapıyoruz.

  1. Tasarımları Tartışmak

Sunulan tasarımlar hakkında geri bildiriminizi almak istiyoruz, böylece bir tanesine karar verdiğiniz logonuz için son rötuşlarla mükemmel hale getirelim.

  1. Teslim edilen Logo Dosyaları

Her aklınıza yatan logo uygulaması için dosya formatları alırsınız. Web, baskı, dijital. Ayrıca firmamız ile çalışmanız halinde tamamen düzenlenebilir master logo tasarımına ve telif hakkına sahip olursunuz.

İş tesliminden sonra

Yeni logo tasarımınızdan en iyi şekilde yararlanmanızı ve ne olursa olsun sizi desteklemenizi sağlamak için buradayız.

Logo Tasarımının Faydaları

Her endüstri, trend ve tarzdaki değişiklikleri yaşar. Bir logo aslında çok şey ifade eder. O şirketin yıllar içinde neler geçirdiğini, başarıyı, başarısızlığı, yenilenmeyi kısacası birçok ayrıntıyı logonuzda okumak mümkündür. Sonuç olarak, tüm markalar logolarını güncellemeyi ve yeniden tasarlamayı düşünmelidir. Tasarımcılarımız markanıza yenilenmiş bir görünüm ve his verebilir. Her türlü sorunuz için bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin, sizi mutlu edecek bir logo tasarımını mutlaka hayata geçiririz.

 

539 311 74 21 Bizim ile iletişime geçin

İletişim

Hızlı Erişim

Anasayfa

Referanslarımız

İletişim


Web Tasarım

Wordpress

Logo Tasarım

Hakkımızda

61 Yazılım olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak, müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmak bizim başlıca görevlerimizdendir. 61 Yazılım ile çalışmayı seçen müşterilerin hiçbiri olumsuz yönde tepki göstermemiştir. Müşterilerimiz ile bu bağlılığımızın temelinde iş disiplini ve işimize olan güvene dayalı bir iş organizasyonu vardır.

© 2016-2018 Tüm Hakları Saklıdır. İletişim : 5393117421