Ortahisar, Trabzon (539) 311 74 21 Pazartesi - Cumartesi 09:00 - 21:00

WEB TASARIM

Home > Hizmetlerimiz > Web Tasarım

61 Yazılım,  yenilikçi tasarımları ile sizlere özel tasarımlar yaparak her bütçeye uygun profesyonel işler yapmaktadır. 61 Yazılım’ın amacı her zaman müşterilere en iyisini vermektir, bu prensip bizim başlıca görevlerimizdendir.

En yeni web site tasarımlarını sizlerin isteğine göre hazırlayıp sizlere sunmaktayız.

Sizlere Web Tasarım hizmeti alanında kaliteli ve en iyi şekilde hizmet verebilmek için sürekli olarak çalışmalar yapmaktayız. Sizlere en iyi web tasarım ve yazılım hizmeti vermek bizim en temel görevlerimizdendir. Web sitenizin en iyi şekilde hazırlanması ve teslim edilmesi için deneyimli kadromuz ile hızlı ve profesyonel çalışmalar yapmaktayız.61 Yazılım ekibimiz ile birlikte bugüne kadar bir çok tasarımlara ve projelere imza attık ve sürekli olarak yeni projelere imza atmaktayız. Proje teslim süreçlerini ve işlerin nasıl işlediği hakkında bilgi sahibi olmak için kısaca web tasarım süreçlerimizi gözden geçirebilirsiniz.

tasarim-1
tasarim-2
Web Tasarım Süreçleri;

Kurumsal Web Tasarım fikirlerinizi ve aklınızdaki projeleri Tasarım ekibi ile kaleme dökmekteyiz.

Tasarım ekibi ile birlikte fikirlerinizi PSD tasarıma döküp sizler ile ortaya güzel bir tasarım çıkarıyoruz tasarımın gidişatını sizlere sunup sizlerin onayını aldıktan sonra proje ile ilgili hazırlıklara başlıyoruz.

Web Tasarım ekibimiz tarafından PSD tasarımınız HTML5 & CSS3 veya HTML CSS sizlerin isteğine göre kodlanmaktadır. Google SEO çalışmaları için uygun düzenli yapıda kodlar yazıp web sitenizi tam vaktinde sizlere teslim etmekteyiz.

Bütün işlemler tamamlandıktan sonra proje bitiminde projeniz tekrar sizlerin onayına sunulmaktadır. Yapılan projede değişmesini istediğiniz bir yer varsa web tasarım ekibi tarafından tekrar düzenlenir ve sizlere sunulmaktadır. 61 Yazılım ekibimiz sizlerin beğenisini alana kadar projeyi en iyi şekilde hazırlamaktadır.


Tüm bu aşamaları, özellikle de SEO çalışmaları gidişatını adım adım sizlerle paylaşıp düzgün hızlı ve kaliteli bir projeyi sizlere sunmaktayız.

Fiyatlandırmaları sizlerin isteğine göre peşin veya iş başlangıcında %50 iş bitiminde %50 olmak üzere 2 adet ödeme şeklimiz bulunmaktadır. İster peşin ödeme yapıp peşin ödeme indiriminden yararlanabilirsiniz isterseniz de iş başlangıcında paranızın bir kısmını verip projenizin gidişatını izleyebilirsiniz.

 

539 311 74 21 Bizim ile iletişime geçin

İletişim

Hızlı Erişim

Anasayfa

Referanslarımız

İletişim


Web Tasarım

Wordpress

Logo Tasarım

Hakkımızda

61 Yazılım olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak, müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmak bizim başlıca görevlerimizdendir. 61 Yazılım ile çalışmayı seçen müşterilerin hiçbiri olumsuz yönde tepki göstermemiştir. Müşterilerimiz ile bu bağlılığımızın temelinde iş disiplini ve işimize olan güvene dayalı bir iş organizasyonu vardır.

© 2016-2018 Tüm Hakları Saklıdır. İletişim : 5393117421