Ortahisar, Trabzon (539) 311 74 21 Pazartesi - Cumartesi 09:00 - 21:00

WORDPRESS

Home > Hizmetlerimiz > Logo Tasarım

61 Yazılım ekibi olarak sizlere her zaman en iyi ve kaliteli hizmet sunmayı planlıyoruz. Diğer hizmetlerimiz gibi WordPress hizmeti konusunda da sizlere özel olarak hazırladığımız bir çok avantaj ve fırsatlarımız bulunmaktadır. Her zaman olduğu gibi sizlere daha iyi hizmet verebilmek için bu alanda da her zaman çalışmalar yapmaktayız.

Sizlere sunduğumuz WordPress hizmeti ile her bütçeye uygun ve sizlere özel WordPress tasarımlara sahip olabilirsiniz.61 Yazılım ekibi olarak seçtiğiniz temanın kurulumu WordPress kurulum (Türkçe),  gerekli sayfaların ayarlanması, gerekli eklentilerin kurulması,  güvenlik ayarları, arama motorlarına entegrasyon ve Yoast web site SEO çalışmaları ile SEO ayarları hizmetlerini müşterilerimize özel ücretsiz olarak vermekteyiz.

Sizin seçtiğiniz herhangi bir temayı firmamız tarafından lisanslı olarak kurulum yapılmaktadır.Sizlere vermiş olduğumuz bu hizmet sayesinde modern ve  mobil cihaz uyumlu web site tasarımına ve gelişmiş yönetim paneline sahip olacaksınız.

Projenizi  tamamlandıktan sonra, 61 Yazılım ekibimiz tarafından sizlere sürekli olarak web sitenizde bulunan eklentilerinizi korumak ,gerekli güvenlik güncelleştirmelerini sağlamak, yönetilebilir WordPress güncellemelerini kontrol etmek gibi birçok konuda destek vermeye devam edeceğiz.

61 Yazılım olarak daima sınırsız hizmet sunmak bizim prensiplerimiz arasında yer almaktadır, bu yüzden sizlere sadece WordPress sistemi yapmıyoruz aynı zamanda sizlere WordPress hizmeti sistemi yanında sizlere SEO çalışmaları ve kalite içerik kontrolü de yapıyoruz. Bu hizmetimiz sayesinde web sitenizi arama motorlarında ön plana çıkarabilir Google aramalarında rakiplerinizden bir adım daha önde olabilirsiniz. Ek olarak bu hizmetimizin dışında web sitenizin SEO’ sunun daha güçlü ve etkili olmasını isterseniz sizlere dış SEO çalışmaları da vermekteyiz.


Bizden WordPress hizmeti aldığınız zaman hiç bir şekilde hosting ve domain (alan adı) sıkıntınız olmayacaktır. Firmamız tarafından sizlere WordPress hizmeti yanında hiçbir ek ücret ödemeden 1 yıl boyunca hosting ve domain (alan adı) sağlamış olacağız. Bunun yanı sıra hostinginizde herhangi bir sıkıntı yaşamayacağınızın ve web sitenize özel olarak yapmış olduğumuz web sitesi hız optimizasyonu ve hostingimizin sağladığı yüksek özellikler sayesinde web sitenizin %95 pagespeed oranına sahip olacağının garantisini veriyoruz.

539 311 74 21 Bizim ile iletişime geçin

İletişim

Hızlı Erişim

Anasayfa

Referanslarımız

İletişim


Web Tasarım

Wordpress

Logo Tasarım

Hakkımızda

61 Yazılım olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak, müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmak bizim başlıca görevlerimizdendir. 61 Yazılım ile çalışmayı seçen müşterilerin hiçbiri olumsuz yönde tepki göstermemiştir. Müşterilerimiz ile bu bağlılığımızın temelinde iş disiplini ve işimize olan güvene dayalı bir iş organizasyonu vardır.

© 2016-2018 Tüm Hakları Saklıdır. İletişim : 5393117421